Gąbki polerskie

GĄBKI POLERSKIE – TYP A

Twarde gąbki o najwyższej gęstości, białe, przeznaczone do podstawowego, intensywnego polerowania z możliwością użycia gruboziarnistych past polerskich- SPEED GLOSS Brada

Odpowiednia do większości systemów lakierniczych. Wielokrotnego użycia.

Warianty:

  • Gładka – do intensywnego polerowania.
  • Nacinana – specjalny opracowany system nacięć jest odpowiedzialny za zbieranie ewentualnego nadmiaru pasty polerskiej z powierzchni gąbki, szybsze ścieranie lakieru oraz odprowadzanie suchej pasty, ograniczając pylenie i zmniejszając ryzyko powstania rys na polerowanej powierzchni. Służy również do odprowadzania nadmiaru ciepła z lakierowanej powierzchni. Do mniej intensywnego polerowania.

Gąbki polerskie są narzędziem wykorzystywanym do operacji lakierniczych nadających powłoce lakierniczej właściwy, końcowy wygląd. Podczas polerowania, stosując odpowiednie pasty polerskie, w wyniku nagrzewania się powłoki lakierniczej następuje uplastycznienie warstwy lakieru, co prowadzi do usuwania lub znaczącego niwelowania wszelkich występujących nierówności i wtrąceń. Proces polerowania można prowadzić z użyciem wody odprowadzającej ciepło z powierzchni obrabianej lub bez wody. Tarcze polerskie dostępne są w rozmiarze Ø150, w czterech wariantach mocowania do polerki – gwinty M14, M16, 5/8″ oraz rzep.

Gąbki do polerowania firmy BRADA przygotowane są do rozprowadzania środków polerskich przy pomocy urządzeń polerskich o max. prędkości 2000 obr./min.

NOWOŚĆ: pady polerskie rzep mini, profilowane , fi 80/30 mm, 600-2000 obr./min.

pad polerski cienki
gąbka polerska typ A gruba
Gąbka szlifierska mini biała
pad polerski cienki uchwyt
Gąbka szlifierska mini rzep
Gąbka szlifierska mini rzep

GĄBKI DO POLEROWANIA – TYP B

Gąbki średniej gęstości, pomarańczowe. Przeznaczone do polerowania wykańczającego lakierów akrylowych. Gąbka uniwersalna, do mniej intensywnego polerowania – pasta POWER CUT Brada. Do usuwania średniej wielkości rys. Wielokrotnego użycia.

Warianty:

  • Gładka – do mniej intensywnego polerowania.
  • Profilowana (karbowana, waflowana) – powoduje mniejsze nagrzewanie powierzchni, usuwa efekt hologramu. Odświeża powłokę lakierniczą bez konieczności kolejnego malowania.
  • Nacinana – specjalny system nacięć jest odpowiedzialny za zbieranie ewentualnego nadmiaru pasty polerskiej z powierzchni gąbki, szybsze ścieranie lakieru oraz odprowadzanie suchej pasty, ograniczając pylenie i zmniejszając ryzyko powstania rys na polerowanej powierzchni. Nacięcia odprowadzają nadmiar ciepła z lakierowanej powierzchni. Do mniej intensywnego polerowania.

Gąbka polerska jest narzędziem wykorzystywanym do operacji lakierniczych nadających powłoce lakierniczej właściwy, końcowy wygląd. Podczas polerowania, stosując odpowiednie pasty do polerowania, w wyniku grzania się powłoki lakierniczej następuje uplastycznienie warstwy lakieru, co prowadzi do usuwania lub znaczącego niwelowania wszelkich występujących nierówności i wtrąceń. Proces polerowania można prowadzić z użyciem wody odprowadzającej ciepło z powierzchni obrabianej lub bez wody. Wszystkie pady polerskie dostępne są w rozmiarze Ø150, w czterech wariantach mocowania do polerki – gwinty M14, M16, 5/8″ oraz rzep.

Przygotowane są do współpracy z polerkami o max. 2000 obr./min.

NOWOŚĆ: pady polerskie rzep mini, profilowane , fi 80/30 mm, 600-2000 obr./min.

gąbka typ B orange
gąbka typ B orange gruba
gąbka typ B cienka
gąbka typ B mocowanie
gąbka typ B orange rzep
gąbka polerska typ B cienka

PADY POLERSKIE – TYP C

Miękka gąbka wykańczająca o najniższej gęstości, bardzo elastyczna. Pianka koloru czarnego, przeznaczona do delikatnego polerowania, nanoszenia mleczka polerskiego i utrwalaczy połysku. Pozwala to zlikwidować efekty hologramowe powstałe podczas procesu polerowania, usuwać smugi, i inne drobne wady lakiernicze. Do wykańczania polerowanych powierzchni polecamy pastę FINAL FINISH Brada.

Warianty:

  • Gładka – do delikatnego polerowania, do nanoszenia mleczka polerskiego i utrwalaczy połysku.
  • Profilowana (karbowana, waflowana) – do nanoszenia mleczka polerskiego i utrwalaczy połysku, do polerowania wykańczającego, do uzyskiwania wysokiego połysku ciemnych lakierów. Odświeża powłokę lakierniczą bez konieczności kolejnego malowania. Karbowany kształt służy do odprowadzania nadmiaru ciepła.

Pady polerskie są narzędziem wykorzystywanym do operacji lakierniczych nadających powłoce lakierniczej właściwy, końcowy wygląd. Podczas polerowania, stosując odpowiednie pasty polerskie, w wyniku nagrzewania się powłoki lakierniczej następuje uplastycznienie warstwy lakieru, co prowadzi do usuwania lub znaczącego niwelowania wszelkich występujących nierówności i wtrąceń. Proces polerowania można prowadzić z użyciem wody odprowadzającej ciepło z powierzchni obrabianej lub bez wody. Wszystkie tarcze do polerowania dostępne są w rozmiarze Ø150, w czterech wariantach mocowania do polerki – gwinty M14, M16, 5/8″ oraz rzep.

Przygotowane są do współpracy z polerkami o max. 2000 obr./min

NOWOŚĆ: gąbki do polerowania rzep mini, profilowane , fi 80/30 mm, 600-2000 obr./min.

pad polerski typ C gruby
gąbka szlifierska typ C cienka
gąbka szlifierska mini czarna
pad polerski typ C rzep
gąbka typ C cienka rzep
gąbka szlifierska mini rzep