Kulki polerskie

Kulki polerskie przeznaczone do polerowania i szlifowania powłok lakierniczych. Bardzo dobry efekt polerski to zasługa wysokiej jakości surowca użytego do produkcji gąbki. Struktura pianki umożliwia zatrzymanie wody w jej wnętrzu, co przyspiesza odprowadzanie ciepła z polerowanej powierzchni.

Informacje o budowie produktu

Kulka polerska wykonana jest z wysokiej jakości pianki, wyciętej w taki sposób, aby otrzymany kształt pozwolił na dotarcie do miejsca trudno-dostępnego dla zwykłych gąbek.
Posiada stalowy trzpień umożliwiający pracę przy użyciu standardowego narzędzia (np. wiertarki). W przypadku trudno dostępnych miejsc (np. we wnękach i wgłębieniach) doskonałym rozwiązaniem są właśnie kulki polerskie wykonane z gąbki poliuretanowej.
Struktura gąbki umożliwia zatrzymanie wody w jej wnętrzu, co przyspiesza odprowadzenie ciepła z polerowanej powierzchni. Kulka jest zakończona trzpieniem umożliwiającym współpracę z różnymi wiertarkami.

Kulka polerska, dzięki swojej strukturze i budowie, nadaje się idealnie do polerowania zaokrąglonych oraz trudno dostępnych powierzchni. Kulka znajduje również swoje zastosowanie w polerowaniu felg. Mocowana na wiertarkach.

Posiada stalowy trzpień umożliwiający pracę przy użyciu standardowych wiertarek przy max ilości 1000 obrotów/min. Trzpień nadaje się do uchwytów wiertarskich zarówno bez-kluczykowych (samozaciskowych) o oznaczeniu PTRu, jak i do uchwytów kluczykowych o oznaczeniu PTRk.

Dostępne w rozmiarach Ø100, Ø80, Ø60.

kulki polerskie brada