PASTY POLERSKIE

Pasty polerskie przeznaczone są do wszystkich rodzajów lakieru łącznie z odpornymi na zarysowania. Działają zarówno na świeżo pomalowanych, jak i utwardzonych powierzchniach samochodowych. Nie zawierają silikonu i wypełniaczy.

Pasty polerskie BRADA są podstawowym produktem niezbędnym do przeprowadzenia procesu polerowania powierzchni lakierowych. Służą zarówno do usuwania zarysowań powierzchni, jak i do nadania jej połysku.

Szeroka gama past polerskich firmy BRADA pozwala osiągnąć oczekiwane efekty na wszystkich rodzajach lakieru samochodowego: zarówno tych świeżo pomalowanych, jak i już wcześniej utwardzonych. Zalecamy stosowanie polerek o prędkościach 1500-2000 obr/min. Uzyskaj efekt głębi koloru i wysokiego połysku dzięki naszym produktom.

Warianty past polerskich BRADA:

POWER CUT  –  SZYBKI EFEKT

Power Cut to szybko ścierająca pasta polerska, zaprojektowana do usuwanie wyraźnych kołowych zarysowań i śladów po szlifowaniu. Szybko eliminuje „mgiełkę lakierniczą” drobne rysy, ślady utleniania i pozostawia wyrazisty połysk na jasnych powłokach. Nadaje się do usuwania zarysowań po szlifowaniu papierem P1500-2000. Należy stosować polerki o 1500-2000 obr/min.

SPEED GLOSS  –  WYSOKI POŁYSK

Średnio-ścierna pasta, pozwalająca uzyskać wysoki połysk, przeznaczona do usuwania średnich kołowych zarysowań, uszkodzeń, lekkiego utleniania i zadrapań. Nadaje się do usuwania zarysowań po szlifowaniu papierem P2000-2500. Może być użyta po stosowaniu „Power Cut” w celu usunięcia śladów pasty polerskiej i osiągnięcia wysokiego połysku. Do ciemnych kolorów, w celu usunięcia hologramów, w ostatnim kroku można użyć „Final Finish”. Należy stosować polerki o 1500-2000 obr/min.

FINAL FINISH  –  BEZ HOLOGRAMU

Pasta zaprojektowana do łatwego usuwania kołowych zarysowań i hologramów pozostałych po polerowaniu maszynowym. Może być użyta po stosowaniu „Power Cut” w celu usunięcia śladów pasty i zapewnienia wysokiego połysku lub po „Speed Gloss”, do ciemnych kolorów. Pasta pozwala uzyskać wrażenie głębi koloru i zostawia wysoki lustrzany połysk. Nadaje się do usuwania zarysować po szlifowaniu papierem P3000. Należy stosować polerki o 1500-2000 obr/min.