PRZEKŁADKA DYSTANSOWA

(Przekładki polerskie)

Miękka przekładka do krążków ściernych na rzep, wykonana z pianki o zwartej budowie.

Posiada płaską część centralną z 15-oma otworami oraz miękkie krawędzie co wpływa na wydłużenie czasu jej użytkowania i większą elastyczność. Stosowana jest jako dodatkowa warstwa tworząca dystans między krążkiem ściernym a dyskiem mocowanym na szlifierce oscylacyjnej. Umożliwia regulację nacisku szlifierki oscylacyjnej na obrabianą powierzchnię. Przekładka ochrania przed przetarciem obrabianej warstwy lakieru na elementach przetłaczanych karoserii i kantach. Powoduje, że nie potrzebujesz osobnych przekładek do krążków ściernych od różnych producentów. Nadaje się zarówno do obróbki wstępnej jak i wykończeniowej.

W naszych przekładkach proponujemy dwa rodzaje rzepów. Wykonany z cienkiego plastiku rzep typu gripper (biały, mikorzep) jest alternatywą dla rzepa grzybka (czarny). Zwłaszcza tam gdzie istotne jak najmniejszy profil zamknięcia. Gripper bardzo dobrze łączy się z welurem, lecz może być stosowany ze standardową pętelką.
Rzep powstaje w wyniku procesu ekstruzji czyli podgrzania, zwalcowania oraz wyciskania granulatu poliamidowego lub polipropylenowego.

Rozmiar Ø150/10 mm i Ø150/5 mm

Konstrukcja przekładki dystansowej poprzez zastosowanie systemu 15 otworów  zapewnia odpowiednią współpracę dysku z najczęściej używanymi urządzeniami. Decydując się na nasz zestaw, możesz mieć pewność, że polerowanie przebiegnie bez problemów.

Polecamy również inne często wybierane produkty do polerowania:

power cutPasta polerska Power Cut dla szybkiego efektu.
Zaprojektowana do usuwanie wyraźnych kołowych zarysowań i śladów po szlifowaniu.

speed glossPasta polerska Speed Gloss to średnio-ścierna pasta, pozwalająca uzyskać wysoki połysk, przeznaczona do usuwania średnich kołowych zarysowań, uszkodzeń, lekkiego utleniania i zadrapań.

pasta final finishPasta Final Finish zaprojektowana do łatwego usuwania kołowych zarysowań i hologramów pozostałych po polerowaniu maszynowym.