TALERZ OPOROWY

(Łącznik sprężysty)

Talerz do gąbek gładkich i profilowanych z rzepem.
Rozmiar Ø125/10 mm, mocowany na gwint M-14.

Stabilizacja gąbki polerskiej zapewnia nie tylko bezpieczną pracę, ale i precyzję podczas polerowania różnych powierzchni. Łączniki sprężyste do padów polerskich spełniają tu istotną rolę. Ich użycie w znacznym stopniu redukuje drgania i ułatwiając pracę. Talerzyk z tworzywa ABS o wysokiej udarności, precyzyjnie dobrany rodzaj kleju do łączonych powierzchni. Podczas pracy nie wibrują co znacząco wydłuża ich czas użytkowana. Pozwala gąbce typu rzep na pracę z polerką z mocowaniem na gwint. Przeznaczony do wielokrotnego użycia.

Tarcza oporowa fi 125 do mocowania gąbek polerskich z rzepem na polerkach rotacyjnych. Stożkowa konstrukcja tarczy oporowej chroni polerowane elementy przed przypadkowym uszkodzeniem podczas intensywnej pracy.

Elastyczna 10 mm warstwa polimerowa pozwala na równomierne obciążenie gąbki polerskiej podczas polerowania. Element gwintowy M14 wykonano z termoplastiku ABS o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.

Talerz oporowy wykonany jest z materiału wysokogatunkowego zapewniającego amortyzację i równomierny nacisk. Dzięki jego właściwościom żywotność naszych talerzy oporowych jest wydłużona.

talerz oporowy