Taśma montażowa

Taśmy dwustronne samoprzylepne

Piankowe taśmy montażowe na bazie kleju akrylowego. Odznaczają się doskonałą przyczepnością do wielu rodzajów tworzyw sztucznych i metali. Dedykowane do połączeń trwałych, odporne na wilgoć i UV. Oferowane w rolkach 5m i 10m w różnych szerokościach.

Taśmę montażowa cechuje duża wytrzymałość i trwałość. Specyficzne właściwości struktur akrylowych powodują, że nawet po upływie dłuższego czasu łączenia pozostają trwałe i mocne.

Taśmy charakteryzują się wysoką przyczepnością co pozwala na kompensację nierówności łączonych elementów. Miękka struktura taśmy doskonale absorbuje naprężenia oraz wypełnia szczeliny. Świetnie dopasowuje się do nierównych powierzchni i umożliwia rozłożenie naprężeń wzdłuż całego złącza co gwarantuje perfekcyjne uszczelnienie.

Inną zaletą jest możliwość docinania taśmy do precyzyjnych kształtów i wymiarów na potrzeby indywidualnego zastosowania.

Taśma ta również jest stosowana do oklejania części auta na przykład szyby przed lakierowaniem.

Wyjątkowo mocna taśma montażowa o dwustronnej warstwie klejącej. Nasz taśma świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach jak na zewnątrz.
Samoprzylepne taśmy montażowe mogą zastępować gwoździe lub wkręty tam gdzie ich zastosowanie jest niemożliwe, niezalecane lub niepożądane z różnych względów (np. wizualnych). Taśma dwustronna może też służyć do sklejania i uszczelniania połączeń różnych materiałów. Znajdują też zastosowanie w wielu zaawansowanych technologiach przemysłowych.

W ostatnich latach rośnie popularność taśm samoprzylepnych w takich branżach jak motoryzacyjna, artykuły gospodarstwa domowego, elektrotechniczna, elektroniczna, branża meblowa, czy nawet medyczna. Od ich odpowiedniego doboru może zależeć trwałość danego wyrobu. Nasze taśmy montażowe piankowe dwustronnie klejące najlepiej sprawdzają się w mocowaniu lub łączenia elementów i materiałów różnego rodzaju.